Nefrologija

MOLIM POMOC

Ana

Radi se o mom ocu koji ima 71 godinu i insuficijenciju oba bubrega.
Molim za savet koja bi infuzija bila dobra za njega, zbog moguceg iskoriscenja rada bubrega, pre nego bi se preslo na dijalizu, jer 5 dana vec ima proliv i malaksalost, iscrpljenost i gorcinu u ustima. Kreatinin je porastao na 652, a ureja na 40,1. Zelim mu pomoci, ne mogu da ga gledam tako malaksalog. MOLIM ZA BRZU POMOC.
ANA

prof.dr.sc. Petar Kes

Štovana, lijek smije i može odrediti samo liječnik (po mogućnosti internista-nefrolog) kojem treba oca odvesti na pregled. S poštovanjem, prof.dr.Petar Kes