Nefrologija

povećana urea

marija

Poštovani profesore,

S obzirom da sam danas vadila krv i saznala da je sve u graničnim vrijednostima osim UREJE koja je dosta povećana, zanima me o čemu se tu radi, odnosno o kojoj bi se tu bolesti moglo raditi. Ja trenutno imam virozu (prije dva dana povišena temperatura, drhtavica i malaksalost). Imam 34 godine, dvoje djece. Mlađeg sinčića od nepune dvije godine još uvijek dojim.
Moja liječnica je na simpoziju do idućeg tjedna.
Molim Vas za odgovor i unaprijed se zahvaljujem.

S poštovanjem,

Marija

prof.dr.sc. Petar Kes

Poštovana, Vaša liječnica se sigurno u međuvremenu vratila i razmrsila problem - ako on još uvijek traje, a prate ga i neki simptomi karakteristični za mokraćni sustav i/ili patološki laboratorijski nalazi (npr. urina, kreatinina, urata...) , obratite se internisti-nefrologu. Sa štovanjem, prof.dr. Petar Kes