Nefrologija

tumor na jaju

ivana

dragi doktore. moj brat dok je imao 5 mj. operirao je bubreg jer je imao na njemu cistu i do 11 god imao je još dvije operacije.
Sad je prošlo od toga oko 10 god. i opet mu se pojavilo no ovog puta malo drugačije i mokrio je krv no nije osjećao nikakve bolove.
Otišao je na pregled i ostao je u bolnici no doktori govore da ima tumor na jaju, i moraju mu izvadit jedno. Ako mi možete malo pojasnit sve to. hvala

prof.dr.sc. Petar Kes

Poštovana, najbolje objašnjenje može Vam dati (i sigurno je već i dao) liječnik koji liječi Vašeg brata - ja to ne mogu napraviti iz oskudnih podata i bez nalaza.Sve bi se svelo na teoriju koja bi Vas samo zbunila. Sa štovanjem, prof.dr. P. Kes