Nefrologija

upala bubrega

andjelka

Pre nedelju dana dobila sam upalu bubrega.Bolovi su nepodnosljivi i ako od samog pocetka pijem antibiotik dva puta dnevno CECLOR DUO.
Tecnosti pijem 2 do 3 litre dnevno ali ni to cini mi se ne pomaze mnogo pa se ja sada pitam: " Dokle ce to sve da traje i dokle moram da lezim!?"

prof. dr. sc. Petar Kes

Poštovana,
ako do danas niste ozdravila liječnik opće medicine trebao bi Vas poslati specijalistni (internbista-nefrolog ili urolog) jer se najvjerojatnije radi o složenoj upali bubrega ili nepogođenom načinu liječenja. U tom slučaju biti će potrebno napraviti pretragu bubrega ultrazvukom, pregled mokraće, urinokulturu, laboratorijske analize krvi...i prema prosudbi specijaliste druge pretrage.
S poštovanjem,
prof. dr. sc. Petar Kes