Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Akutni bronhitis

nika94

Poštovani,
Curica 17mjeseci, dijagnosticiran akutni bronhitis..dobila Sumamed , Ventolin 2-3x dnevno po 1 potisak i Bisolvon za iskašljavanje..mene zanima može li se kombinirati Bisolvon sa npr.brufen sirupom ili paracetamol(lupocet) sirupom/cepicem za snižavanje temperature?

Nakon koliko uz navedenu terapiju da očekujem poboljšanje?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Moze se kombinirati. Poboljsanje moze nastupiti odmah nakon primjene ventolina/salbutamola. Sto se tice bakterijske infekcije obicno se vidi poboljsanje nakon 48 sati.