Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Dijete ne zeli jesti

Charlie15

Poštovani,nas sin od 19mj.vec tjedan dans odbija hranu. Muku mučimo sa svakim obrokom. Bili smo na pregledu kod pedijatrice da je sve u redu sa grlom plućima i uhom i. Rekla je da je možda da je to faza. Kako da mu pomognem? Unapred hvala.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Nemojte prisiljavati dijete na jedenje, čak niti u formi učestalog nuđenja hrane i iskazivanja straha. Pratite opće stanje. najčešće je riječ o prolaznoj i bezopasnoj pojavi.