Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Flekica na glansu

Archie123

Postovani,
Imam sina od 18 mjeseci i na glansu kraj mokracnog kanala ima bijelu "flekicu", kao mala afta. Ne primjecujem da ga smeta ni kod obavljanja nuzde ni u igri. Pedijatrica nam je rekla da je sve ok ali i nakon mjesec dana to ne prolazi. Vjerujem u strucnost nase dr.,ali bih voljela i Vase misljenje.
Zahvaljujem na Vasem vremenu.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ovako na neviđeno je teško dati mišljenje. Moguće je riječ o maloj cisti koja se katkada zna pojaviti u opisanoj regiji. Riječ je o beznačajnoj i prolaznoj promjeni.

Archie123

Postovani,
Pokusavala sam staviti sliku medjutim nisam uspjela.
U medjuvremenu sam bila kod nase dr.koja je rekla da nije nista zabrinjavajuce, mozda otidje kroz neko vrijeme a mozda i ostane, u svakom slucaju da nije porebna daljnja obrada.
Zahvaljujem Vam na odgovoru i ugodan dan.