Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Grčevi

nika94

Poštovani,
Malena ima 5 dana i strašne grčeve. Nakon što ju nahranim(isključivo dojim) onda nakon kojih 1h poludi..vrišti kao luda, stenje, sva je crvena u licu i zapravo vrišti iz petnih žila. Imamo BioGaia kapi i Espumisan kapi, no ne pomaže

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Preporučam da pozorno pročitate članak o kolokama na https://littledotapp.com/hr/blog/bolesti/dojenacki-grcevi

Na istoj lokaciji ćete pronaći i kratki video Masaža kod kolika.