Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

gutica na glavi

ZURE

postovanje zanima.me imam li razloga za brigu beba 5 i pol mjeseci ima na lijevoj strani iz uha vise prema vratu par gutuca koje se pomicu pod prstom po izrazu bebe nije bolna beba super napreduje vesela ueb
sta bi moglo biti
hvala unaprijed

ZURE

molim. vas na odgovor hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Prema opisu je riječ o limfnim čvorićima koji se tu nalaze uobičajeno. Nije potrebno ništa činiti. Isprika kasnim s odgovorom zbog toga što sam na bolovanju.
Lp