Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Hemoglobin

Mina26

Poštovani, beba od 2.5 mjeseca ima hemoglobin 10.5, pedijatar je predlozio koristenje sirupa Ferrum. Inace beba je napredovala 2kg za 2 mjeseca, iskljucivo dojena, zadnjih 10-ak dana slabije napreduje ali jos uvijek dobija na kilazi, stolica je sluzavija nego inace... Hvala unaprijed, pozdrav

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Svakako preporučam dodatak željeza u obliku sirupa koji je preporučen- kontrola hemoglobina nakon mjesec dana terapije.