Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

KVRZICA

Lejlap0766

Dobar dan,
Prije godinu dana primijetila sam tvrdu kvrzicu ispod pazuha, nije bolna moze se napipati ispod pazuha i ne prolazi vec dugo
Jucer sam pored nje primjetila jos jednu jako malu isto tvrdu i nije bolna
Sta moze biti uzrok tome?
Hvala puno

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ne znam, javite se liječniku; treba obaviti pregled. Može biti u pitanju limfni čvor ili upaljena žlijezda znojnica.