Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Laboratorijski nalaz

Edy88

Poštovani doktore, imam dijete koje je nedavno napunilo 4 godine. Prije par mjeseci sam tražio od pedijatrice da uradimo laboratorijski nalaz jer mi je djelovao blijed i nalaz je bio loš. Danas sam opet uradio i nalaz je slijedeći ( pisat ću samo stavke koje se povišene ):
Eritrociti 5,28
Hemoglobin 146
Hematoktri 42,4
Trombociti 483
Trombokrit 0,0044
Udio neutrofila 33,1
AST 38
Alkalna fosfataza 596
LDH 518
Molim Vas da li na osnov ovog nalaza imam potrebe da brinem, da li bi trebao neke dodatne pretrage da izvršim? Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Sve napisano je u granicama normale i ne traži dodatnu obradu. Bez brige ste.