Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

MR MOZAK

Nunule1

Dobar dan,radili smo bebi od godinu dana MR mozga,nalaz je uredan...Jedino sto pise Asimetrican pons...sta bi to trebalo znaciti? I kakve su posljedice?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Navedena promjena se može (ali i ne mora) primarno odraziti na motoriku ruke/ruku - snagu, preciznost i spretnost. Potrebno je periodički procjenivati motorički status i prema potrebi uvoditi fizikalnu terapiju (vježbe).