Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Plagiocefalija

Dinac

Plagiocefalija je bolest pandemijskih razmjera na ovim prostorima, a posebno pogađa kontinentalne dijelove lijepe naše te Bosnu.. (marinci su ljubomorno za sebe čuvali tajne okrugle glave, a kako vidimo iz nogometa ni dalmatinsko zaleđe nije pošteđeno). Često je povezana s velikim nosom, uskim usnama i drugim facijalnim nedostacima..

Pitanje glasi jesu li svi pedijatri i HLK dovoljno educirani o ovoj preventabilnoj bolesti?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ovo pitanje trebate uputiti stručnim pedijatrijskim društvima.

Dinac

uputio sam upit u HZJZ.. javit ću vam što su odgovorili..

Dinac

HZJZ nije zainteresiran za ovu pandemiju..