Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Povracanje samo jednom

Kapula

Postovani
Imam djete od 2ipo godine..U utorak i srijedu je imalo temperaturu 37,8 s glavoboljom.Nakon toga je djete bilo ok.S tim da u petak tijekom noci je povratilo 1 put i tako sinoc isto vrijeme u 1 ipo jedan put povrati i nakon toga bude ok.A tijekom dana bude ok..Zali se to kad povrati da boli stomak i glava.Ali tijekom dana bude dobro ,jedino se samnjio apetiti.Cudno mi je sto samo 1 povrati..Ako je viroza kontam trebalo bi vise puta .I da napomenem stolica je uredna i normalna..I djete se normlano igra.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ne nalazim ništa zabrinjavajuće, može viroza i ovako izgledati.