Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Prelazak sa specijalne formule na običnu

ATK

Poštovani, po preporuci gastroenterologa beba je bila na Novalac Allernova AR formuli, s navršenih 6 mjeseci preporuka je da prijeđemo na hipoalergenu formulu. Beba odbija druge vrste mlijeka, popije max. 5 ml bez obzira što je gladna. Što nam je činiti?

Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Neće se ništa dogoditi ako ostane na Allernovi. Samo polako i strpljivo.