Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Temperatura bez drugih simptoma

zabrinuta_22

Pozdrav,
beba stara 10mj od jucer ima temperaturu 38,5. Ne znam sto bi mogao biti uzrok, razdrazljiva je ali jede i pije normalno. Kad joj padne temperatura na 37,5 igra se normalno. Temperaturu skidamo cepicem paracetamola 125mg i kupanjem. Nismo bili kod doktora, ne znam dal da idemo ili da pricekam jos jedan dan kad nema nikakvih drugih simptoma. Molim Vas misljenje.
Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Nažalost ovaj forum nije pogodan za upite o hitnim stanjima, odgovaram kada sam u mogućnosti. Obzirom na dob djeteta na Vama je da procijenite stanje djeteta i odlučite treba li liječnički pregled ili ne. Ovim putem to nije moguće.