Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Znojenje

Nektar

Pozdrav, imam jednu mozda glupu dilemu koja me muci. Moj trogodisnji sin se u zadnje vrijeme znoji previse. Bio je dva dana bolestan, sa temperaturom do 38.7, koja je sama spala. Ostalih problema nije imao, smanjen apetit i aftu jednu ima uz to. Aktivan je i veseo, u sustini ne bih ni primjetila da ne pazim na to. Sinoc je bio hladan znoj, temperatura 35.8. Muz mi je onda rekao da prestanen mjeriti “zdravom djetetu” temperaruru. Sad su mu opet znojne ruke i malo noge na pregibima. Sve sto procitam, uzasno zvuci.

LP,

Nera

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poslušajte supruga happy)
Ništa od navedenog ne ukazuje na bolest, vjerojatno se nalazi u fazi oporavka od virusne infekcije.