Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

tonzila

suncica

Poštovani ;
mojojćerkici je 3i pol god. već tjedan dana je pojačan lijevi krajnik tako da se resica ponekad zaljepi za njega,to sam otkrila slučajno jer se ona ne tuži da je boli grlo i nema nikakvih smetnj prilikom jela niti ima temperaturu i ne kašlje.Obzirom da ne prolazi trebam li se javiti lječniku ili ???

Hvala

Darko Richter, dr. med.

Ne bih znao što je to pojačan lijevi krajnik, ali, vaša opažanja u unutrašnjosti tijela vašeg djeteta potpuno su medicinski nevažna. Tako da s time ne morate masirati doktora.

suncica

Hvala!