Pulmologija

Bol u lijevom donjem dijelu grudnog kosa

Dz

Vec dva dana osjecam kratku ostru bol u lijevom donjem dijelu prsa. Povremeno osjetim i kao pucketanje. Radila sam EKG i UZ srca i nalazi su uredu. Nemam prekomjernu tezinu. Pusac sam vec 15 godina. Pusim po kutiju, kutiju i pol cigareta dnevno. Skoro svakodnevno osjecam napetost i unutrasnji nemir i "mutno" mi je u glavi.
Unaprijed Hvala na vasem odgovoru.

prof. dr. Neven Tudorić

Bolovi su sigurno prošli, javite nam na koji način i o čemu se radilo.