Pulmologija

Hiberix

Miroslav

Pozdrav svima,
pisem Vam prvi put,imam dva sina (20 mj. i 1 mj.) te ih zelim,u odgovarajuce vrijeme, cjepiti cjepivom Hiberix (infekcija gornjih disnih puteva), Varilrix (protiv vodenih kozica), EngerixB (protiv zutice) i Pneumo23 (protiv streptokoka). Navedena cjepiva nisu obavezna no preporucljiva su. S obzirom da cjepiva nisu jeftina i imam dva sina (sto znaci svako cjepivo puta dva i po nekoliko puta) zanima me da li su navedena cjepiva pozeljna ili nisu, da li postoje nus pojave koje ostavljaju trajne posljedice ?!?

Unaprijed zahvaljujem,

Miroslav.

doc. dr. Neven Tudorić

Vjerojatno ste do sada već donijeli odluku. Ako niste, prava adresa je pedijatar ili infektolog.