Pulmologija

Pluća

Marija

Poštovani,

ljubazno Vas molim da mi odgovorite, što je to i što to znaći KACIFICIRANA PLEURA, zahvaljujem na odgovoru,

s poštovanjem,

sofija

POstovani,

Molim vas da mi date neka imena caeva za maligni tumur pluca , koji pomaze u sprecavanju sirenja i dali se preporucuje operacija i kako moze cemo terapija pomoci u tome,

s postovanjem,

Stipe

Stovani!!!!
Molim vas da mi odgovorite postoji li neki novi i pouzdani lijek protiv karcinoma pluca. Molim vas, bilo kakva pomoc je pozeljna, jer zarko zelim zivjet!!!!
Hvala!!!!