Pulmologija

PLUĆA

Maja

prije par dana bila sam navečer u jednom jako jako zadimljenom kafiću i nisam imala što disati, doslovno, dim je bio toliko gust da su mi i oči suzile. nakon te večeri počela su mi žiganja u prsima i osjećaj težine i to traje već par dana. inače pušim u prosjeku dvije cigarete dnevno. inače sam paničarka pa sumnjam na ono najgore. nemam temperaturu, malo sam prehlađena, sluz mi je redovito u grlu pa non stop kašljuckam te me zna žignit i u leđima. možete li mi otprilike reći što je to i zašto dolazi do žiganja? Hvala! Paničarka

prof. dr. Neven Tudorić

Vaše su smetnje do danas sigurno nestale. Radi se o tipičnim neurotskim problemima, "živcima" kako se obično kaže.