Pulmologija

rak pluca kod 22 godisnje djevojke-preklinjem za pomoc!

eva

da li je moguce da moja sestra ima rak pluca-22 godine,nepusac,nikda ne zalazi u zadimljene prostorije,krece se po prirodi i studira 8dakle ne udise kancerogene cestice).primljena je u bolnicu zbog upale pluca.je li moguce da se upala razvila u rak?preklinjem vas pomozite mi!

doc. dr. Neven Tudorić

U okolnostima koje navodite rak pluća je doista izuzetno rijedak. Potpuna bolnička obrada sigurno će razriješiti nedoumice i nadam se otkloniti Vaš strah.