Dentalna implantologija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Alveotomija

barbara200

Poštovani, trebala bi učiniti alveotomiju donjeg umnjaka, djelomično je vani, čekam termin već 3 mjeseca, inače me ništa ne boli, vidi se jedino crvenilo obraza iznutra pošto zub malo cvika meso ali me ne boli. Problem je što radimo na trudnoći, termin imam 2 dana prije nadolazeće menstruacije, koja naravno ne znam da li će doći. Smije li se u tako ranoj trudnoći radit alveotomija ili da ipak odgodim? Hvala Vam!

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

raditi alveotomiju u ranoj trudnoći nije preporučljivo, ako ju je moguće odgoditi.