Dentalna implantologija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Upala

Beroaki

Prije mjesec dana mi se pojavio otok na donjoj setici,gnojna kesica i malo mi je nateceno bilo...bolilo me malo 4-5 dana ali nista strasno. Otisla sam kod stomatologa i prepisao mi je klavocin..pila sam i nista mi nije pomoglo..prepisao mi je jos jednu turu ali otok je i dalje bio tu i malo nateceno...slikala sam zube i na petici i setici je proces. Sesticu mi je izvadio a na petici je ocistio kanale i kesica je nestala i juce ga je napunio...otok je i dalje prisutan i ponovo se pojavio gnoj...zanima me vase misljenje o tome i da li se moze nesto lose desiti ? Malo sam u panici..Hvala

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,
Javljanje upale, neposredno nakon punjenja korjenskih kanala, je potpuno normalno. Proći će za nekoliko dana.