Dentalna implantologija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Bol nakon promijene plombe,

Krešo143

Poštovani,

Prije 2. god. zubar van Zagreba mi je plombirao gornju peticu i šesticu. Odmah mi se učinilo da to nije kako treba.

Nikada nisam osjetio pravu bol u nekom od ta dva zuba ali uvijek se osjetila nelagoda, naravno osjetio bih prilikom zagriza bol.

Prije 3 tjedna zubar privatnik mi je promijenio plombe (ugradio je bijele) i rekao mi da sam prije osjetio bol zato što mi se odlomio komad plombe.

Dodao je da bi me sada zub mogao boliti na zagriz nekih 2-3 mjeseca?

Uglavnom, situacija nakon ove novih plombi mi se nije nimalo poboljšala, rekao bih da mi je zub još osjetljiviji.

Pitao bih Vas da li bih stvarno trebao čekati par mjeseci ili da posjetim zubara koji mi je radio posao?

Srdačan pozdrav,

Krešo,

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovani,

Ako Vam je tako rečeno i ako se simptomi ne pojačavaju, predlažem Vam da slijedite savjet stomatologa.