Dentalna implantologija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Zubni aparatić

almirad

Zdravo ja sam Almira iz Bosne i jako bih voljela da mogu da nosim fiksni aparatić međutim obje gornje četvorke su mi izvađene kao i donja šestica.Na dva zuba također su mi izvađeni živci.Da li postoji neki način da ipak nosim aparatić bez većih problema ?

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Postoji. Trebate otići na pregled kod specijalista ortodoncije.