Dentalna implantologija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

problem sa zubima

stefi311266

nedostaje mi 1 ii 2 sa ljeve strane i desno 1,2 i 3 sta sada mogu da napravim da bi se popunila ta praznina,pomocccc

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Kako se radi o ozbiljnom nedostatku zubi koji utječe na na cijeli niz faktora, potrebno je napraviti klinički pregled i dijagnostiku, da bi se došlo do adekvatnog plana terapije.
Teoretski zube u ovakvoj situaciji možete nadoknaditi parcijalnom protezom, mostovim ili implantatima.