Oralna patologija

kontracepcija i operacija umnjaka

Mim@

Postovani!!! Pijem kontracepcijske pilule Diana 35 a imam zakazanu operaciju umnjaka za 20 dana,dali smijem nastaviti piti pilule ili moram prestati? Molim vas brz odgovor. Hitno je! Unaprijed zahvalana

Prof. dr. sc. Dolores Biočina Lukenda, dr. med. dent.

Postovana,
slobodno otidite na planirani zahvat. Oralna kontracepcija nije nikakva kontraindikacija za vadenje zuba.