Oralna patologija

krvarenje

mia

Molim Vas da mi odgovorite uslijed cega se javlja krvarenje desni?
Obicno primjecujem krvarenje za vrijeme pranja zubi i na hrani(kruh,jabuke..)Ponekad ,kraci period se ne javlja ali opet se ponovi.Tako je vec, cak godinama.Napominjem da imam sve i potpuno zdrave zube.

Dr.sc.dr.dr. S.Brozović

Krvarenje iz zubnog mesa je znak upale desni no može biti i upala parodonta. Ne možete ju sami liječiti i najbolje je odmah krenuti na terapiju kod spec. parodontologa. Možda će biti dobro napraviti i KKS.