Oralna patologija

upala desni

dolores

Poštovani,
Pročitala sam Vaš odgovor vezan za krvarenje desni koje se kod mene javlja isključivo kod pranja zubiju. Međutim u malom mjestu kojem živim nema spec. paradentologa, a pretpostavljam da jedan posjet paradentologu ne bi bio dovoljan. Mogu li nešto sama učiniti?
Hvala na odgovoru uz poštovanje.

Dr.sc.Suzana Brozović

Možete zamoliti vašeg liječnika stomatologa da napravi obradu i terapiju-može se sve obaviti i kod primarnog stomatologa. Za vas je važna dobra higijena iako ukoliko naslage zubnog kamenca postoje može ih odstraniti samo stomatolog.