Oralna patologija

opet ja

marina

molim vas... vrlo mi je važno... probat ću opet opisat slučaj ali ne znam se stručno izrazit... nosila sam apararat za ispravljanje zubi s obzirom da su moji zubi bili loši napravili su mi navlake, jedinice...i nakon nekog vremena opet su zubi otišli svaki na svoju stranu i to me užasno smeta... zanima me da li ja mogu opet nositi aparat za ispravljanje zubi s obzirom na navlake a što je još najgore jedinice su spojene. MOLIM VAS...........HVALA

Doc. dr. sc. Dolores Biočina-Lukenda

Poštovani,
ispravljnje nepravilnog zagriza a time i nepravilnog međučeljusnog odnosa zubiju moguća je i ukoliko su zubi pod krunom odnosno s navlakama. Jedino je moguće da ortodontski postupak zahtjeva novu izrdu zubnih krunica. Ipak se o tome morate posavjetovati s ortodontom.