Oralna patologija

pitanje

vlatka

da li granulom moze osteti zubnu kost i koje su posljedice granuloma?

ja imam granulom ali ga doktor ne zeli tretirati dok miruje... koliko je to pametno?

ja bih ga se htjela rijesiti.

i mozete li mi reci sto o izbjeljivanju mrtvog zuba. mislim, je li to moguce uopce, i ako je , tko to radi, i koliko kosta takva terapija.

hvala vam na odgovoru

Doc. dr. sc. Dolores Biočina Lukenda

Poštovani,
koliko znam granulom se liječi apikotomijom (kirurška terapija uz predhodnu endodontsku terapiju - "liječenje zuba iglicama"blunk .
Zubi se mogu izbjeljivati, a sam postupak izbjeljivanja moguć je i u primarnoj stomatološkoj praksi.