Oralna patologija

pomoc

maja

Poslije prehlade na jeziku su mi se pojavile dvije tacke, prilicno bolne na dodir. To traje vec dva dana. Molim Vas za savjet cime to mogu lijeciti.

Hvala!

Dr. sc. dr. S. Brozović

Kakve su te točke? Iznad razine sluznice ili su to ulceracije? Niste mi dali dovoljno informacija. Ono što možete napraviti je uzeti antiseptik-Belosept otopinu i razrijediti s vodom u omjeru1:1 te ispirati usta kroz 10 dana. Ukoliko vas bude peklo morate odmah prekinuti. Ali ipak savjetujem da se obratite stomatologu koji će postaviti dijagnozu bolesti.