Oralna patologija

pomoć

Tanja

Poštovani,

prije nekoliko tjedana sam bila kod stomatologa koji mi je prilikom pregleda usne šupljine rekao da na onoj resici koja visi između madula imam "nastavak", "visuljak".

Rekao mi je da moram otići specijalisti za oralnu patologiju na stomatološki fakultet u zagrebu da mi to pregleda jer da se vjerojatno radi o virusnoj infekciji.

Da li mi možete pomoći i reći mi što je to točno, kako se dobije, kako se liječi i dali je opasno.

Naime, ja to imam već dugo. To mi se pojavi i onda nakon nekog vremena samo nestane i opet se pojavi.
To mi niti smeta niti me bili niti se povećava, ništa. Samo visi niz tu resicu kao neka nakupina. Neznam kako opisati, nadam se da me razumijete.

Molim pomoć
Hvala

Doc. dr. sc. Dolores Biočina-Lukenda

Poštovana Tanja,
na vaše pitanje ne mogu odgovoriti bez pregleda, niti reći da li se radi o virusnoj bolesti.
Svakako poslušajte savijet Vašeg stomatologa te se javite na Stomatološki fakultet na zavod oralne medicine gdje će Vas pregledati i ustanoviti o čemu se radi.