Oralna patologija

žarenje

Dada

Već mjesec dana osjećam pečenje i žarenje u podrućju usne šupljine i to naročito na vrhu jezika , te na unutrašnoj strani gornje i donje usne . tegobe osjećam i u području gornjeg i donjeg nepca . Koristim vitamin B - komplex 3 puta po dvije . Sada , nakom mjesec dana stanje je malo bolje , ali se tegobe pojačaju prilikom pušenja . ( Sada pušim samo po četiri cigarete na dan ) . Molila bih vaš savjet , te kojem specijalistu da se obratim . Unaprijed hvala !

Dr.sc. dr. S Brozović

Obavezno morate prestati pušiti. Pečenje može imate različite uzroke i može biti simptom neke bolesti predlažem da mi se javite u ambulanti za bolesti usta na Stomatološkom fakultetu četvrtkom od 8-12 sati.