Oralna patologija

zubna kost

Marija

Cijenjeni,

Nosim zubnu protezu u gornjoj vilici koja je bez jednog zuba.Citajuci o novijim mogucnostima,inplantaciji zubi kod bezube vilice.U mom slucaju je nemoguce,zbog nosenja protese(oko 15god.) i zubna kost je jako nestala na gore.Jako sam nesretna i jos uvijek mucna na zubnu protezu.Pitala bih rado informaciju-adresu i mjesto klinike u Hrvatskoj, koja radi inplantaciju-nadomjestak zubne kosti.Poznat mi je postupak uzimanja iz noge kosti za zubnu kost.Rado bih zakazala sastanak tj.osobno isla na kliniku za pregled.Isto tako bi pitala(otprilike)za cijenu te operacije,da bi znala imam li financ.mogucnosti za platiti.
Jako sam vam zahvalna na sto vecim informac o klinikama gdje se to radi u Hrvatskoj(Adrese) ili negdje drugo.
Bezbroj lijepih pozdrava od mene,Marija

Doc. dr. sc. Dolores Biočina-Lukenda

Poštovana Marija,
sve što navodite je točno, ali za detaljnije informacije koje Vas zanimaju, predlažem Vam pregled kod oralnog kirurga na Klinici za oralnu i maksilofacijalnu kirurgiju KB "Dubrava".