Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

3 pitanja prije posjeta ortodontici.

aleksandra7

Pozdrav.
Imam 16 godina i relativno nepravilne zube.. (prednji zubi su mi malo razdvojeni a dvojke su malo nakošene prema van.. ali ima razmaka.. )
Sa 12 god sam dobila mobilni aparatić (preko HZZO-a) koji sam nosila cca 1 godinu te nakon "nevidljivih" rezultata razočarano sam odustala..
Sada sam odlučila opet posjetit drugu ortodonticu (vec imam termin).. imam 3 pitanja:
1. Mogu li dobiti fiksni aparatić preko HZZO-a (ako sam već dobila prije mobilni)?
2. Mogu li uopće dobiti ako nisam redovno prije toga nosila mobilni?
3. Mogu li zbog tih izbočenih dvojki uopće dobiti fiksni aparatić?
Nadam se odgovoru, unaprijed hvala.

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Nažalost nemam odgovore na pitanja jer sam u privatnom sektoru ali sva ta pitanja može odgvoriti Vaš ortodont s ugovorom s HZZO-om.
Srdačan pozdrav