Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Krivi zubi

Blaženka27

Postovani,

Imam 26 godina, te velike komplekse zbog krivih gornjih zubi, jedinice preciznije...
Koje su mi mogucnosti za njihov ispravak , u kojem intervalu se krecu cijene i duljina trajanja procesa ukoliko je rijec o aparaticu?
Moze li se u ovom slucaju nositi aparatic s unutarnje strane celjusti?

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Upravo lingvalni apratić (s nutarnje strane zuba) je dobar tertapijski pristup za ovakve promjene koje ste naveli. Cijene kao i vrijeme trajanja terapije su ovisne o terapijskom planu. Javite nam se s povjerenjem.
Srdačan pozdrav