Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

aparatić

TIJANA

MOJ SIN IMA 10 GODINA.U ZUBNOJ ORDINACIJI SU MI REKLI DA MORA ODMAH POČETI NOSITI APARATIĆ ZA ZUBE TJ ZA GORNJU VILICU.MENE INTERESUJE KOLIKO SE TAJ APARATIĆ MORA NOSITI I KOJA JE NAJBOLJA VRSTA APARATIĆA ALI DA NISU PUNO SKUPI.MOLIM VAS DA MI ŠTO PRIJE ODGOVORITE .
P.S. JA SAM IZ MOSTARA U BOSNI I HERCEGOVINI PA GDJE BI NAJBOLJE BILO DA SE OBRATIM ZA APARATIĆ?
UNAPRIJED SE ZAHVALJUJEM

Aleksandar Gulin, dr. stom.

Aparatić se bira prema poremećaju a ne prema nekim drugim kriterijima, stoga trebate konzultirati ortodonta kojeg imate i u Mostaru a koji će sukladno promjeni koju Vaše dijete ima odabrati i vrstu aparatića.
Aleksandar Gulin, dr. stom. , spec. ortodont