Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

pravo na plaćanje aparatića uz socijalno

katarina

Imam 16 god i 10mj....zanima me da li ja imam pravo na socijalnu pomoć pri stavljanju fiksnog aparatića za zube?
Ortodont sa kojim sam razgovarala mi je rekao da za stavljanje aparatića moram čekati godinu i nekoliko mjeseci ali onda mi ističe pravo na plaćanje pomoću socijalnog(ortodont ima ugovor sa socijalnim)
Da li stvarno moram toliko čekati za stavljanje aparatića,jer ja mislim da je to rekao samo kako bih morala dolaziti privatno....kada navršim 18.
ako mi možete pomoći bila bih vam iznimno zahvalna....

hvala

Aleksandar Gulin, dr. stom.

Uz isprike za malo odgođen odgovor, nažalost liste čekanja su jako duge i jedino što možete pokušati je otići kod nekog kod koga se kraće čeka ukoliko želite ostvariti svoje pravo na aparatić prije navršenih 18.

Aleksandar Gulin, dr. stom. , spec. ortodont