Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Bol u uhu?

zuzeech

Poštovani,
prije otprilike 12 godina (sa 17 god) ugrađen mi je zub "na šaraf" (gornja četvorka). S unutrašnje strane zub je metalni.
Možete li mi objasniti što je to zapravo?

Već neko vrijeme imam po par dana strašne bolove u uhu od tog zuba koji je osjetljiv i na zagriz.
Što se događa i koje je rješenje problema moguće?

Zahvaljujem na odgovoru!

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Pitanje je primjerenije protetičarima i parodontolozima a ne ortodontu. Srdačan pozdrav