Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Bolna čeljust

123456y

Poštovani,
pije nekoliko mjeseci sam osjetila pucketanje u desnom dijelu čeljusti, nakon toga nemogu više normalno otvoriti usta. Osjećam sve veću bol. Nemogu ni pregristi koricu kruha a da me ne boli. Nakon savjetovanja sa svojim zubarom, rekao je da mi se pomaknuo disk između čeljusti i lubanje, i da bi bilo potrebno nositi jedan aparatić nekoliko mjeseci da bi se to ispravilo. Mene interesira dali se to može riješiti na koji dr.način i dali socijal pokriva dio troškova,s obzirom da moj zubar traži 1000 kn, koje ja nemam, a nemogu jesti!
Unaprijed se zahvaljujem

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Simptomi koje opisujete nisu u direktnoj svezi s mojoj užom specijalistikom te Vam preporučam posjet Stomatološkom fakultetu gdje će Vas sukladno Vašim potrebama uzeti u obradu. Ne dozvolite da se simptom boli udomaći, isto tako ukoliko ste sad možda i bez simptoma preporučljivo je napraviti dijagnostiku i adekvatnu terapiju da se izbjegne ponovno javljanje simptoma...