Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

brušenje zuba

Kristina

Imam nepravilne gornje jedinice, široke su, trapezastog oblika i malo izbačene naprijed. Postoji li neka metoda korekcije zuba brušenjem kojim bi im mogla promijeniti oblik, i ako postoji, koliko bi to u prosjeku koštalo? Hvala.

dr. Aleksandar Gulin

Poštovana Kristina,

Protetika može rješiti neke manje pomake, no svakako trebate pregled ili ortodonta ili protetičara kako bi se odredile mogućnosti rješenje u Vašem slučaju.

Srdačan pozdrav,

Aleksandar Gulin, dr.stom.