Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Fiksni aparatić

Anita

Poštovani!
Zanima me tko u Hrvatskoj radi onaj fiksni aparatić koji se stavlja s unutrašnje strane i koliko je on skuplji od onog klasičnog?Čula sam da je on dobar za ispravljanje krivog zagriza,da li je to istina?Unaprijed zahvaljujem
Anita

dr. Aleksandar Gulin

Drago mi je da ste postavili to pitanje. Budući da je situacija kompleksnija i zahtijevnija cijena lingvalne terapije je skoro duplo veća od uobičajenih labijalnih terapija. budući da ja radim takove terapije javite se na pregled i konzultacije.
Srdačan pozdrav

ida

kolko se dugo mora čekati za aparatić.I trebam li nositi aparatić ako mi je kosi ugriz.
Hvala