Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

fiksni aparatić za zube

zenon

Nosim mobilni aparatić već 9 godina i zubi su mi se dosta ispravili ali nisam zadovoljna te bih željela nositi fiksni aparatić.
E sada mene zanima je li preporučljivo nositi fiksni aparatić ako nemam umnjke?
Imam 18 godina te me zanima jel ikako moguće dobiti aparatić preko hzzo-a?
Unaprijed hvala!

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovana
nakon navršene 18 te godine ne ostvarujete pravo na usluge HZZO bez naknade, također odluku o aparatiću donosi ortodont dok ste u ugovornoj ambulanti. Stoga obratite nam se na 013703498 i rjiešite sve svoje probleme i dileme.
Srdačan pozdrav

lucijadefacto

Poštovani, može li se dobiti fiksni aparatić samo za gornju vilicu samo zato što nemam novaca za obje, ili baš mora biti onako kako ortodont kaže?