Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

gnojenje

Grozni

Ovako....prije me je bolio zub pretkutnjak i bila je upala zubnog mesa...sada nije oteknut niti boli ali se gnoji stalno..ja jednostano istisnem gnoj 1 ili 2 puta dnevno...zanima me koliko to opasno može biti jer sam čuo da se čak može dobit i trovanje krvi od gnoja...

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ukoliko još niste rješili Vaš problem probajte na linku foruma za dentalnu patologiju i endodonciju

http://www.cybermed.hr/forum/spec...ja/dentalna_patologija_i_endodoncija