Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Inman aparatić

Pepe321

Ja imam blažu nepravinost gdje su mi gornji sekutici blago rotirani jedan ka drugome. Prijatelj koji zivi i radi u Beogradu je dobio taj Inman aparatić i njemu je slican problem rješen za par meseci dok je cjena terapije bila više nego duplo jeftinija od fiksne. Ja sam na netu naišao na ovaj sajt www.inmanaligner.com gde ima nešto informacija i par slučejeva Zanimama me Vaše misljenj o ovom aparatiću i gde ga mogu dobiti kod nas.Hvala

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovani!

Svakako da postoji klijentela za svakakve zahvate ali pravila struke nalažu da se i problemu pristupa na adekvatan način.... nošenje aparatića fiksnog svakako je najbolji način da se stvar riješi a o brzini i kontroli ne trebam posebno pričati. Cijena fiksnog aparatića svakako nije komparativna ali može biti manja pogotovu ako se rade manji zahvati i ako se uključe samo neophodno potrebni zubi. O Inman aligneru ne znam ništa vezano za opcije gdje i ko radi i koliko se kreću cijene ali svakako predlažem da se pozabavite mišlju nošenja fiksnog aparatiće jer rezultati koje sam vidio su ispod razine kvalitete koju jedan fiksni tretman može pružiti... iako slučaj ovisi o vrsti korekcije koju trebate....