Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

intermaksilarne gumice bez trojke

ivana18

trebala bi dobiti gumice,čula sam da se obično stavljaju na donje šestice i gornje 3.problem je u tome što su meni trojke iza dvojki i zbog toga nemogu dobiti aparatić fikni na donje zube,pa se ortodontica odlučila za gumice.zanima me hoću li morati nositi gumice na dvojkama ili kako to funkcionira?

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

malo mi je neobično da postoji limit u lošem položaju zuba da bi se stavile bravice kojima i je zadatak da poslože zube... isto tako ne vidim problem u nošenju gumica na bilo koem zubu ako za to postoji potreba no u pravu ste da se vrlo često u našoj populaciji nose na donjim "šesticama" i gornjim "trojkama".... no da li Vi trebate i koje gumice trebate nažalost iz razloga nedovoljne količine podataka iz Vašeg opisa ne mogu procijeniti... molim detaljniji opis stanja ili ugovorite osobno pregled kod nas u ordinaciji... pregled ne košta i naručujete se na 01 3703498